De eerste ‘Chuck Family by Wim De Prez’ golfprijs!
Op 4 september vond de Prijs “Chuck Family by Wim De Prez” plaats in de Golf & Country Club Oudenaarde. In samenwerking met de club organiseerden we een golfwedstrijd in teken van de Chuck Family-sculpturen.
In de eerste categorie won het duo Josée Minnaert en Patrick Speliers. In de tweede categorie wonnen David Robinson en Bernard Verhulst. Aline Bissay won de 9-holes-competitie.
Optische illusie in een kleurrijk standbeeld.
Wat mijn golfers zo speciaal maakt is de optische illusie die erin vervat zit. Als je de golfer van vooraan bekijkt, lijkt alsof hij zijn golfclub vast heeft.
Maar als je het beeld van de andere kant bekijkt, zie je dat hij het niet vast heeft. De golf club zit vast in zijn hoofd!
Twee kleine broertjes en een hoop neefjes en nichtjes
Ik heb ook twee miniversies gemaakt van de golfer. ze krijgen elk hun eigen kleur en invulling.
De golfer bracht naast zijn twee kleine broertjes ook nog de rest van zijn familie mee. De Chuck Family nam voor één dag het golfterrein van Oudenaarde over.
Om op de hoogte te blijven van mijn activiteiten en aankomende tentoonstellingen, schrijf je in op de nieuwsbrief door op de volgende knop te klikken.
Sublieme beelden in de schitterende golfclub van Oudenaarde, een lust voor het oog….en tevens een aparte golfstijl!!…Het kan Thomas Pieters op inspiratie brengen, wie weet?
Prachtig !!